Protan Ventiflex lutny pro ventilační systémy

Rocktech je výhradním zástupcem Protanu pro  odbyt ventilačních systémů Ventiflex

Protan

Ventiflex Air, Ventiflex Duo a Ventiflex Shaft jsou pružné ventilační systémy značky Protan, které patří mezi nejprogresivnější v hornictví a podzemním stavitelství.

Když Protan představil v roce 1949 Ventiflex, byl první v Evropě, kdo dodával pružné lutny pro doly a tunely. Od té doby získala firma tolik zkušeností, ktré jsou dnes základem vedoucího postavení ve světě.

 

Zpožďovač hoření a samozhášecí efekt

Všechny systémy jsou šité na míru pro každý projekt a k dispozici v provedení pěti různých  kvalit, které všechny  obsahují zpožďovač hoření a samozhášecí efekt. Dva typy luten jsouo v antistatickém provedení, speciálně vyvinuté do prostředí s možným výskytem hořlavých plynů 

Hnací síla

Protan pracuje soustavně na inovacích ventilačních technologií pro doly a tunely a je progresivní silou vývoje v oboru i jako člen  NTN (Norwegian Tunneling Network).

Stovky kilometrů luten ročně

Protan vyrábí a dodává ročně několik set kilometrů ventilačních luten pro doly a tunely pro nejnáročnější projekty do Skandinavie, Evropy, Jižní Ameriky, Asie, Afriky a Australie.

Inovace a životní prostředí

Protan soustavně pracuje prostřednictvím vývoje a inovací na zlepšení kvalityWe ar použitých materiálů tak, aby produkty vykazovaly:

  • vynikající odolnost stálost vlastností
  • vysoklá flexibilita
  • nízká hmotnost
  • jednoduchá manipulace

To vše vždy se zřetelem na ochranu zdraví a bezpečnost. Užité materiály ventilačních luten Protan jsou proto se zpožděným hořením, samozhášecí a odolné chemikáliím. Všechny druhy luten jsou též recyklovatelné a reflexní.

Další detaily produktů Ventiflex ke stažení zde: systémy

Kalkulačka zde: výpočty

Katalog  zde: katalog Ventiflex