O společnosti ROCKTECH

 Jsme obchodní společnost, působící na českém a slovenském trhu od roku 1992. V prvním desetiletí činnosti jsme obnovili postavení značky Böhler na trhu vrtací techniky a v dalším desetiletí jsme rozvinuli zastoupení koncernu Sandvik,  stále s prioritou na vrtání hornin.

V roce 2007 jsme zakoupili budovu bývalé "učňovky" Královodvorských železáren, která nám po citlivé rekonstrukci se zachováním stylu industriálního funkcionalizmu poskytuje dostattek dílenských, skladových i administrativních prostorů.

 

Sandvik, dnes největší světový výrobce a dodavatel strojů a nástrojů pro těžební a stavební průmysl soustřeďuje pod modrobílým logem výrobu  vrtacích souprav pro povrchovou   i hlubinou těžbu, jakož i vrtacích souprav pro podzemní stavitelství a průzkumné, geotermální a injektážní vrty.

Vrtací nástroje Sandvik jsou díky investicím do vývoje a nejmodernějších výrobních technologií dlouhodobě  považovány za nejvyšší  užitný a kvalitativní standard.

Pro podporu podzemního stavitelství jsme převzali i zastoupení dalších značek jako Cogemacoustic a Protan pro dodávky ventilačních systémů a Normet pro dodávky strojů pro obslužné a vystrojovací činnosti při stavbě tunelů.
Pro vrtání vodních zdrojů a geotermální vrty máme v programu výrobky francouzké firmy Sedidrill.

Další rozsáhlou naší aktivitou jsou dodávky  zařízení  a nástrojů pro malou stavební mechanizaci. Od pneumatických ručních kladiv až po bourací bourací kladiva, nástroje a náhradní díly. Blíže v sekci Nabídka

Opravy kladiv jsou další dynamicky se rozvíjející aktivitou v našem portfoliu. Pro všechny běžně používané  modely kladiv nabízíme opravy od běžného přetěsnění az po rozsáhlé celkové opravy. Vše za předem dohodnuté ceny stanovené podle servisního nálezu. Blíže v sekci Nabídka

 

Jako nejnovější aktivitu jsme zahájili na pozici distributora prodej a servis pásových rýpadel SANY. Tato značka je globální a dynamicky se rozvíjející výrobce stavebních a těžebních strojů s 25 výrobními závody po celém světě. V produkci rýpadel patří mezi 6 největších světových  dodavatelů. Blíže v sekci Nabídka


V celé své dosavadní historii klademe důraz na to, abychom se profilovali jako dodavatel špičkových zařízení pro doly, lomy a stavebnictví, podporovaný kvalitním, dobře vybaveným servisem, fungující logistikou, poradenstvím a kompletní nabídkou spotřebních materiálů a náhradních dílů.