SERVIS

Servisní činnost je v rámci ČR i SR realizována zkušeným týmem servisních techniků, kteří jsou nejen mobilní prostřednictvím automobilů VW Transportér ve speciální úpravě servisní dílna, ale  zároveň vybaveni komfortní dílnou a skladovým zázemím v sídle firmy a perfektně fungující logistikou dodávek dílů nejen z centrálního skladu Sandviku v Eidhovenu, ale i od jednotlivých dalších  výrobců.Servisní činnost je poskytována na všechny dodané a dodávané stroje ze kterých ale nejrozsáhlejší populaci představují vrtací soupravy  od historicky dodaných Böhler a BPI až po poslední modely vrtacích souprav Sandvik a pásových rýpadel SANY. Speciální kategorií je servis a pravidelné repase hydraulivkých vrtacích kladiv, které jsou organizovány s minimální dobou odstávky stroje a podle potřeby zákazníka.


Stále rostoucí zájem zaznamenáváme o opravy a servis hydraulických bouracích kladiv  u kterých můžeme nabídnout zabezpečení náhradními díly (pouzdra, těsnění, čepy, písty, dorazové kroužky, membrány, svorníky, atd.) i potřebné mechanické úpravy na většinu typů hydraulických kladiv provozovaných v ČR.

Díky výborné kvalitě, dobré ceně a vstřícnému jednání jsme dodavateli  mnoha firem a společností působících v oblasti lomařských prací, demolic a  stavebních činností.

Rozsáhlé prostory umožňují držet skladem velké množství dílů a nástrojů, které jsme schopni zavážet obratem po objednání.
Provádíme servis hydraulických kladiv značek Rammer, CAT, JCB, Stelco, Atlas Copco/Krupp, NPK, Furukawa,Indeco, Dainong, Montabert  a dalších.

K dotazům a informacím jsou Vám vždy k dispozici naši pracovníci podle sekce kontakty